<<  Hacamat Kursu ve Uygulamalı  Eğitimi   >>

 

Hacamat ve Sülük eğitimlerine katılmak isteyen arkadaşlar tamamen kendi seçtikleri ortamlarda ve zamanlarda gönül rahatlığıyla kurs alabilirler.

Yapmanız gereken tek şey kurs alacağınız günleri belirleyip bizi aramak. Sizin için uygun mekanda kurslarımızı düzenliyoruz. İsterseniz evinize gelelim isterseniz bulunduğunu şehirdeki hacamat merkezimize siz gelin.

Kurs ve eğitim alacak tüm kursiyer adaylarına en son olarak şunu söyleyebiliriz. "Hacamat Kursunuzu uzmanından almaya dikkat edin."

Katılımcı kursiyerler bu eğitimin sonunda hacamat hakkında bilinmesi gereken teorik ve pratik bilgi sahibi olacaklardır. Kursumuza katılan kursiyerler; Hacamat tedavisi uygulama şekilleri, Hangi hastalıklarda uygulanmalıdır, Hacamatın genel faydaları, Hangi hastalıklarda ve kişilerde uygulanmaz, Hacamattan önce ve sonra yapılması gereken bilgiler, Genel manada ki faydaları, Ne zaman ve kimlere yaptırılır konusunda  eğitim verilir. Hacamat hakkında bilinmesi gereken, uygulama ve teorik bilgileri açık ve net şekilde öğretilmektedir.